arrow_drop_up
arrow_drop_up
arrow_drop_up
arrow_drop_up
arrow_drop_up
arrow_drop_up

Zapoznaj się z artykułami na naszym blogu! |

home
Poznaj nas
info
Kursy programowania
people
Sylwetki wykładowców
location_on
Gdzie działamy?
create
Nasze artykuły
mail
Zapraszamy do kontaktu!

Artykuły.

Kurs JavaScript dla Front-End Developera.

Znasz już nieźle HTML oraz CSS? Czas wyjść na wyższy poziom! Nasza szkoła programowania proponuje nowy kurs: JavaScript dla Front-End Developera.

Od każdego Front-End Developera wymagana jest bardzo dobra znajomość języka JavaScript. Ponadto przyszłemu pracodawcy nie wystarczy już jego podstawowa znajomość... Trzeba bardzo dobrze poznać nowy standard tego języka jakim jest ES6 (EcmaScript 6) oraz TypeScript. Jeśli jeszcze nie wiesz co to są obietnice (promises), funkcje strzałkowe (arrow functions) lub domknięcia (closures), to szkolenie szybko Ci to wyjaśni i wskaże jak te nowości wykorzystać w praktyce :) Programowanie obiektowe, budowanie klas czy definiowanie metod wg nowego standardu oraz typowanie to kolejne zagadnienia obok których nie można przejść obojętnie. Ponadto zaznajomisz się z asynchronicznąścią oraz jednym z najpopularniejszych frameworków MVC tego języka jakim jest Angular. Za pomocą Angulara zbudujemy aplikację typu SPA (Single Page Application), która będzie współpracować z full REST API po stronie serwera. Budowanie aplikacji tego typu oraz ich "sprzężenie" z full REST API jest aktualnie bardzo wysoko cenioną umiejętnością na rynku pracy.

Zauważ, że szkolenie zaczynamy od podstaw tego języka, a kończymy na zagadnieniach zaawansowanych (tych szczególnie cenionych przez pracodawców). W trakcie tego kursu programowania poznasz również nieocenioną bibliotekę tego języka jQuery. Za jej pomocą będziesz potrafił przetwarzać dane pochodzące z zapytań asynchronicznych wysyłanych/odbieranych do/z serwera. Dane będą przesyłane/odbierane w najpopularniejszym obecnie formacie jakim jest JSON (JavaScript Object Notation).

Wymagania wstępne: dobra znajomość HTML5 oraz CSS3.

Czas trwania: 80 godzin (5 weekendów).

Tematyka szkolenia: podstawy języka JS, zaawansowany JS, JSON, jQuery, AJAX, EcmaScript6, TypeScript, npm, Angular, RxJS, komunikacja z full REST API.

Lista artykułów Strona główna
menu
arrow_drop_up
Front-End (27.04.2024), Full-Stack (27.04.2024) [ szczegóły ]